Nafta Rybaki - strona oficjalna

  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bóbr Bobrowice - NAFTA RYBAKI 0:2
  • Odra Radnica - Odra Rąpice 0:3
  • Polesie Białków - Piaszno Bronków 3:0
  • Rywal Stargard Gubiński - Żenisz Żenichów 3:3
  • Kruszywo Raduszec Stary - Fadom Nowogród Bobrzański 1:4
  • Płomień Chlebowo - Carina II Gubin 3:1
  • Solaris Drzeńsk Wielki -
  •        
Strona klubowa
Herb

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Bóbr BobrowiceNAFTA RYBAKI
Bóbr Bobrowice 0:2 NAFTA RYBAKI
2017-06-18, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-21 Kruszywo Raduszec Stary 2:1 Carina II Gubin zobacz ›
2016-08-21 Rywal Stargard Gubiński 1:5 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
2016-08-21 Polesie Białków 5:1 Żenisz Żenichów zobacz ›
2016-08-21 Odra Radnica 1:4 Piaszno Bronków zobacz ›
2016-08-21 Odra Rąpice 0:7 Bóbr Bobrowice zobacz ›
2016-08-21 Solaris Drzeńsk Wielki 1:8 NAFTA RYBAKI zobacz ›
2016-08-21 Płomień Chlebowo pauza ---
2016-08-27 Fadom Nowogród Bobrzański 1:1 Polesie Białków zobacz ›
2016-08-28 Odra Rąpice 1:2 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
2016-08-28 Piaszno Bronków 3:2 Bóbr Bobrowice zobacz ›
2016-08-28 Żenisz Żenichów 3:1 Odra Radnica zobacz ›
2016-08-28 Carina II Gubin 2:0 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
2016-08-28 Płomień Chlebowo 5:6 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
2016-08-28 NAFTA RYBAKI pauza ---
2016-09-04 Rywal Stargard Gubiński 0:5 Płomień Chlebowo zobacz ›
2016-09-04 Polesie Białków 1:2 Carina II Gubin zobacz ›
2016-09-04 Odra Radnica 2:6 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
2016-09-04 Bóbr Bobrowice 4:1 Żenisz Żenichów zobacz ›
2016-09-04 Solaris Drzeńsk Wielki 1:1 Piaszno Bronków zobacz ›
2016-09-04 NAFTA RYBAKI 9:1 Odra Rąpice zobacz ›
2016-09-04 Kruszywo Raduszec Stary pauza ---
2016-09-10 Fadom Nowogród Bobrzański 3:0 Bóbr Bobrowice zobacz ›
2016-09-10 Kruszywo Raduszec Stary 3:0 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
2016-09-11 Piaszno Bronków 4:4 NAFTA RYBAKI zobacz ›
2016-09-11 Żenisz Żenichów 5:1 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
2016-09-11 Carina II Gubin 6:0 Odra Radnica zobacz ›
2016-09-11 Płomień Chlebowo 5:0 Polesie Białków zobacz ›
2016-09-11 Odra Rąpice pauza ---
2016-09-18 Polesie Białków 4:1 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
2016-09-18 Odra Radnica 1:2 Płomień Chlebowo zobacz ›
2016-09-18 Bóbr Bobrowice 1:4 Carina II Gubin zobacz ›
2016-09-18 Solaris Drzeńsk Wielki 1:4 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
2016-09-18 NAFTA RYBAKI 3:0 Żenisz Żenichów zobacz ›
2016-09-18 Odra Rąpice 0:3 Piaszno Bronków zobacz ›
2016-09-18 Rywal Stargard Gubiński pauza ---
2016-09-24 Fadom Nowogród Bobrzański 2:0 NAFTA RYBAKI zobacz ›
2016-09-24 Kruszywo Raduszec Stary 4:2 Odra Radnica zobacz ›
2016-09-25 Żenisz Żenichów 5:0 Odra Rąpice zobacz ›
2016-09-25 Solaris Drzeńsk Wielki 0:0 Carina II Gubin zobacz ›
2016-09-25 Płomień Chlebowo 1:1 Bóbr Bobrowice zobacz ›
2016-09-25 Rywal Stargard Gubiński 2:1 Polesie Białków zobacz ›
2016-09-25 Piaszno Bronków pauza ---
2016-10-02 Bóbr Bobrowice 2:4 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
2016-10-02 Solaris Drzeńsk Wielki 2:2 Płomień Chlebowo zobacz ›
2016-10-02 NAFTA RYBAKI 1:3 Carina II Gubin zobacz ›
2016-10-02 Odra Rąpice 2:11 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
2016-10-02 Piaszno Bronków 3:2 Żenisz Żenichów zobacz ›
2016-10-02 Polesie Białków pauza ---
2016-11-13 Odra Radnica 3:1 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
2016-10-08 Fadom Nowogród Bobrzański 5:0 Piaszno Bronków zobacz ›
2016-10-08 Kruszywo Raduszec Stary 3:1 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
2016-10-09 Carina II Gubin 3:0 Odra Rąpice zobacz ›
2016-10-09 Płomień Chlebowo 2:1 NAFTA RYBAKI zobacz ›
2016-10-09 Rywal Stargard Gubiński 0:5 Bóbr Bobrowice zobacz ›
2016-10-09 Polesie Białków 4:0 Odra Radnica zobacz ›
2016-10-09 Żenisz Żenichów pauza ---
2016-10-16 Bóbr Bobrowice 3:1 Polesie Białków zobacz ›
2016-10-16 Solaris Drzeńsk Wielki 1:1 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
2016-10-16 NAFTA RYBAKI 2:1 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
2016-10-16 Odra Rąpice 2:5 Płomień Chlebowo zobacz ›
2016-10-16 Żenisz Żenichów 0:15 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
2016-10-16 Odra Radnica pauza ---
2016-11-13 Piaszno Bronków 0:7 Carina II Gubin zobacz ›
10  2016-10-22 Kruszywo Raduszec Stary 3:0 Odra Rąpice zobacz ›
10  2016-10-23 Carina II Gubin 5:1 Żenisz Żenichów zobacz ›
10  2016-10-23 Płomień Chlebowo 2:0 Piaszno Bronków zobacz ›
10  2016-10-23 Rywal Stargard Gubiński 1:2 NAFTA RYBAKI zobacz ›
10  2016-10-23 Polesie Białków 4:1 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
10  2016-10-23 Bóbr Bobrowice 4:2 Odra Radnica zobacz ›
10  2016-10-23 Fadom Nowogród Bobrzański pauza ---
11  2016-10-30 Solaris Drzeńsk Wielki 0:1 Odra Radnica zobacz ›
11  2016-10-30 NAFTA RYBAKI 3:5 Polesie Białków zobacz ›
11  2016-10-30 Odra Rąpice 2:6 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
11  2016-10-30 Piaszno Bronków 1:7 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
11  2016-10-30 Żenisz Żenichów 2:2 Płomień Chlebowo zobacz ›
11  2016-10-30 Fadom Nowogród Bobrzański 2:2 Carina II Gubin zobacz ›
11  2016-10-30 Bóbr Bobrowice pauza ---
12  2016-11-05 Kruszywo Raduszec Stary 2:0 Żenisz Żenichów zobacz ›
12  2016-11-06 Płomień Chlebowo 1:2 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
12  2016-11-06 Rywal Stargard Gubiński 3:1 Piaszno Bronków zobacz ›
12  2016-11-06 Polesie Białków 6:1 Odra Rąpice zobacz ›
12  2016-11-06 NAFTA RYBAKI 5:2 Odra Radnica zobacz ›
12  2016-11-06 Bóbr Bobrowice 7:0 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
12  2016-11-06 Carina II Gubin pauza ---
13  2016-11-11 NAFTA RYBAKI 5:1 Bóbr Bobrowice zobacz ›
13  2016-11-11 Odra Rąpice 1:3 Odra Radnica zobacz ›
13  2016-11-11 Piaszno Bronków 2:1 Polesie Białków zobacz ›
13  2016-11-11 Żenisz Żenichów 3:0 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
13  2016-11-11 Fadom Nowogród Bobrzański 4:0 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
13  2016-11-11 Carina II Gubin 4:1 Płomień Chlebowo zobacz ›
13  2016-11-11 Solaris Drzeńsk Wielki pauza ---
14  2017-03-25 Carina II Gubin 3:0 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
14  2017-03-26 Żenisz Żenichów 6:3 Polesie Białków zobacz ›
14  2017-03-26 Piaszno Bronków 0:2 Odra Radnica zobacz ›
14  2017-03-26 Bóbr Bobrowice 9:1 Odra Rąpice zobacz ›
14  2017-03-26 NAFTA RYBAKI 3:0 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
14  2017-03-26 Płomień Chlebowo 15:00
14  2017-04-23 Fadom Nowogród Bobrzański 5:1 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
15  2017-04-01 Kruszywo Raduszec Stary 2:5 Płomień Chlebowo zobacz ›
15  2017-04-02 Polesie Białków 0:8 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
15  2017-04-02 Solaris Drzeńsk Wielki 0:3 Odra Rąpice zobacz ›
15  2017-04-02 Bóbr Bobrowice 2:0 Piaszno Bronków zobacz ›
15  2017-04-02 Odra Radnica 3:1 Żenisz Żenichów zobacz ›
15  2017-04-02 Rywal Stargard Gubiński 2:0 Carina II Gubin zobacz ›
15  2017-04-02 NAFTA RYBAKI 15:00
16  2017-04-09 Płomień Chlebowo 1:3 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
16  2017-04-09 Carina II Gubin 1:1 Polesie Białków zobacz ›
16  2017-04-09 Fadom Nowogród Bobrzański 8:0 Odra Radnica zobacz ›
16  2017-04-09 Żenisz Żenichów 1:2 Bóbr Bobrowice zobacz ›
16  2017-04-09 Piaszno Bronków 3:0 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
16  2017-04-09 Odra Rąpice 3:7 NAFTA RYBAKI zobacz ›
16  2017-04-09 Kruszywo Raduszec Stary 15:00
17  2017-04-15 Bóbr Bobrowice 1:5 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
17  2017-04-15 Rywal Stargard Gubiński 1:2 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
17  2017-04-15 NAFTA RYBAKI 5:1 Piaszno Bronków zobacz ›
17  2017-04-15 Solaris Drzeńsk Wielki 0:3 Żenisz Żenichów zobacz ›
17  2017-04-15 Odra Radnica 1:5 Carina II Gubin zobacz ›
17  2017-04-15 Odra Rąpice 17:00
17  2017-05-07 Polesie Białków Płomień Chlebowo 17:00
18  2017-04-23 Piaszno Bronków 5:0 Odra Rąpice zobacz ›
18  2017-04-23 Rywal Stargard Gubiński 15:00
18  2017-04-23 Kruszywo Raduszec Stary 2:1 Polesie Białków zobacz ›
18  2017-04-23 Płomień Chlebowo 6:0 Odra Radnica zobacz ›
18  2017-04-23 Carina II Gubin 0:1 Bóbr Bobrowice zobacz ›
18  2017-04-23 Fadom Nowogród Bobrzański 3:0 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
18  2017-04-23 Żenisz Żenichów 1:8 NAFTA RYBAKI zobacz ›
19  2017-04-30 NAFTA RYBAKI 2:2 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
19  2017-04-30 Odra Radnica 2:3 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
19  2017-04-30 Odra Rąpice 1:4 Żenisz Żenichów zobacz ›
19  2017-04-30 Carina II Gubin 3:0 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
19  2017-04-30 Bóbr Bobrowice 0:1 Płomień Chlebowo zobacz ›
19  2017-04-30 Polesie Białków 1:2 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
19  2017-04-30 Piaszno Bronków 16:00
20  2017-05-07 Rywal Stargard Gubiński 5:2 Odra Radnica zobacz ›
20  2017-05-07 Kruszywo Raduszec Stary 3:1 Bóbr Bobrowice zobacz ›
20  2017-05-07 Płomień Chlebowo 3:0 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
20  2017-05-07 Carina II Gubin 2:0 NAFTA RYBAKI zobacz ›
20  2017-05-07 Fadom Nowogród Bobrzański 3:0 Odra Rąpice zobacz ›
20  2017-05-07 Żenisz Żenichów 6:1 Piaszno Bronków zobacz ›
20  2017-05-07 Polesie Białków 16:00
21  2017-05-14 Piaszno Bronków 1:6 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
21  2017-05-14 Solaris Drzeńsk Wielki 0:3 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
21  2017-05-14 Odra Rąpice 0:4 Carina II Gubin zobacz ›
21  2017-05-14 NAFTA RYBAKI 2:0 Płomień Chlebowo zobacz ›
21  2017-05-14 Bóbr Bobrowice 6:3 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
21  2017-05-14 Odra Radnica 0:3 Polesie Białków zobacz ›
21  2017-05-14 Żenisz Żenichów 16:00
22  2017-05-21 Polesie Białków 2:4 Bóbr Bobrowice zobacz ›
22  2017-05-21 Rywal Stargard Gubiński 3:0 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
22  2017-05-21 Kruszywo Raduszec Stary 1:2 NAFTA RYBAKI zobacz ›
22  2017-05-21 Płomień Chlebowo 8:1 Odra Rąpice zobacz ›
22  2017-05-21 Carina II Gubin 3:3 Piaszno Bronków zobacz ›
22  2017-05-21 Fadom Nowogród Bobrzański 4:0 Żenisz Żenichów zobacz ›
22  2017-05-21 Odra Radnica 16:00
23  2017-05-27 NAFTA RYBAKI 3:2 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
23  2017-05-28 Odra Rąpice 2:4 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
23  2017-05-28 Żenisz Żenichów 5:1 Carina II Gubin zobacz ›
23  2017-05-28 Piaszno Bronków 0:2 Płomień Chlebowo zobacz ›
23  2017-05-28 Solaris Drzeńsk Wielki 0:3 Polesie Białków zobacz ›
23  2017-05-28 Odra Radnica 0:5 Bóbr Bobrowice zobacz ›
23  2017-05-28 Fadom Nowogród Bobrzański 17:00
24  2017-06-04 Odra Radnica 3:0 Solaris Drzeńsk Wielki zobacz ›
24  2017-06-04 Polesie Białków 0:4 NAFTA RYBAKI zobacz ›
24  2017-06-04 Rywal Stargard Gubiński 20:2 Odra Rąpice zobacz ›
24  2017-06-04 Kruszywo Raduszec Stary 4:0 Piaszno Bronków zobacz ›
24  2017-06-04 Płomień Chlebowo 6:0 Żenisz Żenichów zobacz ›
24  2017-06-04 Carina II Gubin 2:4 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
24  2017-06-04 Bóbr Bobrowice 17:00
25  2017-06-11 Żenisz Żenichów 3:3 Kruszywo Raduszec Stary zobacz ›
25  2017-06-11 Fadom Nowogród Bobrzański 8:1 Płomień Chlebowo zobacz ›
25  2017-06-11 Piaszno Bronków 1:4 Rywal Stargard Gubiński zobacz ›
25  2017-06-11 Odra Rąpice 1:2 Polesie Białków zobacz ›
25  2017-06-11 Odra Radnica 0:14 NAFTA RYBAKI zobacz ›
25  2017-06-11 Solaris Drzeńsk Wielki 0:3 Bóbr Bobrowice zobacz ›
25  2017-06-11 Carina II Gubin 17:00
26  2017-06-18 Bóbr Bobrowice 0:2 NAFTA RYBAKI zobacz ›
26  2017-06-18 Odra Radnica 0:3 Odra Rąpice zobacz ›
26  2017-06-18 Polesie Białków 3:0 Piaszno Bronków zobacz ›
26  2017-06-18 Rywal Stargard Gubiński 3:3 Żenisz Żenichów zobacz ›
26  2017-06-18 Kruszywo Raduszec Stary 1:4 Fadom Nowogród Bobrzański zobacz ›
26  2017-06-18 Płomień Chlebowo 3:1 Carina II Gubin zobacz ›
26  2017-06-18 Solaris Drzeńsk Wielki 17:00

Zegar

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Bóbr Bobrowice 0:2 NAFTA RYBAKI
Odra Radnica 0:3 Odra Rąpice
Polesie Białków 3:0 Piaszno Bronków
Rywal Stargard Gubiński 3:3 Żenisz Żenichów
Kruszywo Raduszec Stary 1:4 Fadom Nowogród Bobrzański
Płomień Chlebowo 3:1 Carina II Gubin
Solaris Drzeńsk Wielki

Najnowsza galeria

Medyk Cibórz - Nafta Rybaki 06.11.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 42, wczoraj: 65
ogółem: 355 491

statystyki szczegółowe

Ankiety

Na jakiej pozycji nasz klub potrzebuje wzmocnień na nowy sezon

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek