Nafta Rybaki - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bóbr Bobrowice - NAFTA RYBAKI 0:2
  • Odra Radnica - Odra Rąpice 0:3
  • Polesie Białków - Piaszno Bronków 3:0
  • Rywal Stargard Gubiński - Żenisz Żenichów 3:3
  • Kruszywo Raduszec Stary - Fadom Nowogród Bobrzański 1:4
  • Płomień Chlebowo - Carina II Gubin 3:1
  • Solaris Drzeńsk Wielki -

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Bóbr BobrowiceNAFTA RYBAKI
Bóbr Bobrowice 0:2 NAFTA RYBAKI
2017-06-18, 17:00:00

oceny zawodników »

Końcowe zwycięstwo !!!

• autor: jozka282, 2014-06-11 08:55

Nasz klub w ostatniej kolejce Krośnieńskiej B-Klasy pokonał na własnym boisku drużynę Polesia Białków 5:1 (3:1).

Naszym piłkarzom przyszło grać w strasznych warunkach atmosferycznych, gdyż termometr w cieniu pokazywał 35 º C. Lepiej w mecz weszli goście, gdyż już w 15 sekundzie mogli objąć prowadzenie, lecz skuteczną interwencją popisał się nasz etatowy bramkarz Michał Bąba. Po chwili chaotycznej gry w wykonaniu naszej drużyny ładnym strzałem z 35 metrów popisał się Adrian Cieleń, lecz trafił w słupek. Po chwili jednak już prowadziliśmy 1:0. Zawodnik gości w polu karnym dotknął piłkę ręką, a rzut karny pewnie wykorzystał Mariusz Cały. Jednak zamiast iść za ciosem po strzelonej bramce to goście coraz częściej zagrażali naszej bramce. Niestety w pewnym momencie wykorzystali błąd naszej defensywy i był remis. Lecz nie trzeba było długo czekać na prowadzenie, ponieważ nasz kapitan Paweł Zięba strzałem z dystansu pokonał bramkarza gości. Gra naszej drużyny poprawiła się dzięki czemu udało nam się jeszcze przed przerwa podwyższyć wynik na 3:1, za sprawą Mariusza Olesia, który pewnie w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza przyjezdnych. W drugiej połowie tak jak w pierwszej groźną akcje przeprowadzili goście, lecz na nasze szczęście nic z tego nie wyszło. Upał coraz bardziej  dawał się we znaki obu drużyną, akcje już nie były specjalnie porywające, zazwyczaj wszystko rozgrywało się z kontrataków. Goście próbowali konstruować akcje, lecz ich zapał kończył się na naszej defensywie. Nasi piłkarze chwilowo cofnięci do obrony coraz częściej grali z kontrataku co przyniosło kolejnego gola, po ładnej wrzutce P.Zięby, którego autorem po raz drugi w meczu był M.Oleś. Po chwili z boiska zszedł Tomasz Gołuch, a zastąpił go Krzysztof Gamalski. Po tym golu coraz częściej nasza drużyna atakowała czego skutkiem była kolejna bramka niezawodnego dziś M.Olesia. Nasi piłkarze rozegrali miedzy sobą piłkę i Damian Kraszewski wypuścił M.Olesia w uliczkę, a ten w sytuacji sam na sam minął bramkarza i strzelił swoja trzecia bramkę. Po chwili bohater meczu zszedł z boiska, a zastąpił go Krystian Sobczak. Na boisku już nie działo się za wiele, a strzałów było jak na lekarstwo. Niestety w końcówce meczu zawodnik gości nieszczęśliwie upadł na murawę ,wybijając sobie bark. Po dłuższym czasie oczekiwania na specjalistyczna pomoc medyczna sędzia zakończył mecz.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Bóbr Bobrowice 0:2 NAFTA RYBAKI
Odra Radnica 0:3 Odra Rąpice
Polesie Białków 3:0 Piaszno Bronków
Rywal Stargard Gubiński 3:3 Żenisz Żenichów
Kruszywo Raduszec Stary 1:4 Fadom Nowogród Bobrzański
Płomień Chlebowo 3:1 Carina II Gubin
Solaris Drzeńsk Wielki

Medyk Cibórz - Nafta Rybaki 06.11.2010
Ładowanie...

Na jakiej pozycji nasz klub potrzebuje wzmocnień na nowy sezon

pon.