Statystyki drużyny

Aktualności

Zwycięstwo juniorów

• autor: admin, 2010-05-29 13:43

Juniorzy Nafty Rybaki pokonali dziś juniorów z Chlebowa 5:4 (2:1) w swoim przedostatnim występie w tym sezonie.

Obydwa zespoły przystąpiły do spotkania w 9-osobowych zestawieniach, co od razu oznaczało, że będzie więcej miejsca na boisku i będzie łatwiej o głupią stratę. Martwiący jest, jednak fakt, że na spotkanie u siebie nie potrafi zebrać się 11 chłopaków. W naszej bramce zadebiutował dziś Hubert Jarociński, który musiał zastąpić Dawida Szymonika. Od początku spotkania to Płomień narzucił swój styl gry, jednak nie potrafili wykorzystać, żadnej z szans. Nafta wyprowadziła za to dwie kontry, które po profesorsku wykorzystał Damian Wojtczak i było 2-0 dla Nafty. Pod koniec pierwszej połowy Płomień zdobył kontaktowego gola z rzutu wolnego i piłkarze zeszli na przerwę z rezultatem 2-1. Po przerwie kolejną kontrę zakończył trafieniem Grzegorz Chrapek i nasi gracze się rozluźnili na boisku zapominając, że to nie koniec meczu. Płomień wyprowadzał coraz groźniejsze akcje i dwie zakończył trafieniem, więc mieliśmy remis 3:3. Na odzyskanie prowadzenia nie czekaliśmy długo, bo raptem 30 sekund. Z rozpoczęcia gry piłkę do Damiana Wojtczaka podał Grzegorz Chrapek i popularny Kevin zdobył swojego trzeciego gola a czwartego dla Nafty. Po tej stracie bramki Płomień ruszył z jeszcze większą wściekłością na naszą bramkę i 5 minut przed końcem meczu ponownie doprowadził do remisu. Jak się okazało 45 sekund po utracie tego gola zadaliśmy decydujące trafienie. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Kevin, który zdobył swojego czwartego gola. Płomień jeszcze próbował po raz kolejny wyrównać, ale się nie udało i Nafta odniosła swoje 5 zwycięstwo w tym sezonie.

Za tydzień juniorzy rozegrają ostatni już mecz na boisku lidera rozgrywek Trampu Osiecznica.