Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka z Błyskawicą

• autor: admin, 2010-08-29 21:18

Nafta Rybaki przegrała na wyjeździe z Błyskawicą Lubinicko 3:1 w meczu 4 kolejki A-klasy.

Od początku spotkania to gospodarze przejęli inicjatywę, lecz nie potrafili pokonać naszego bramkarza. W 15 minucie jeden z graczy Błyskawicy oddawał strzał na naszą bramkę nie najlepiej interweniował Dawid Szymonik i dobitka była już skuteczna. Przegrywaliśmy 1:0. Po tej bramce nasi gracze zaczęli lepiej poczynać sobie na boisku i co raz groźniej robiło się pod bramką Błyskawicy, lecz niestety żaden z tych ataków nie zakończył się powodzeniem. Gospodarze z kolei przeszli do gry z kontrataku i po jednej z takich akcji sędzia podyktował rzut karny dla Błyskawicy. Gospodarze wykorzystali swoją okazję i od 27 minuty przegrywaliśmy 0:2 i z takim też wynikiem zespoły zeszły do szatni na przerwę. Od początku drugiej połowy to nasi gracze próbowali odwrócić losy spotkania, ale niestety cały czas nasze ataki były nieskuteczne, zaś trzeba było cały czas uważać na kontrataki, bowiem Błyskawica czekała tylko na moment nieuwagi naszego zespołu. W 67 minucie w końcu piłka wpadła do bramki Błyskawicy, ale sędzia gola nie uznał bowiem jeden z naszych graczy był na pozycji spalonej. Kilka minut później udało się jednak zdobyć kontaktowego gola autorstwa ..... i cały czas tkliła się w naszym zespole iskierka nadzieji na zdobycz punktową w tym meczu. Do końcu meczu nasi gracze próbowali ambitnie doprowadzić do remisu, ale w 87 minucie po kolejnym rzucie karnym Błyskawica ustaliła rezultat spotkania na 3-1.