Statystyki drużyny

Aktualności

Horror z happy end-em

• autor: admin, 2010-09-05 20:46

Nafta Rybaki pokonała na własnym boisku Zorzę Mostki 6:3 (2:2) w meczu 5 kolejki A-klasy.

Spotkanie miało dość dramatyczny przebieg. Za każdym razem, gdy obejmowaliśmy prowadzenie Zorza dość szybko potrafiła zdobyć bramkę wyrównującą. Gdy na 20 minut przed końcem goście wyrównali z rzutu karnego na 3:3 wszyscy zastanawiali się czy uda nam wyjść ponownie na prowadzenie. Na szczęście udało się zdobyliśmy 4 bramkę na którą goście nie potrafili już odpowiedzieć, a ponadto dołożyliśmy 2 trafienia i wygraliśmy cały mecz 6:3. Jest to bardzo ważne zwycięstwo, bowiem pozwoli nam ulokować się w środku tabeli i spokojnie przystępować do kolejnych zawodów.

Niestety nie mogłem być obecny na meczu, dlatego kto mógłby pomóc w sporządzeniu szerszej relacji z meczu serdecznie o to proszę i jednocześnie zapraszam.