Statystyki drużyny

Aktualności

Ołobok pokonany

• autor: admin, 2010-09-19 22:14

Nafta Rybaki pokonała na własnym boisku Błękitnych Ołobok 6:2 (4:1) w meczu 7 kolejki A-klasy

Zwycięstwo odniesione nad Błękitnymi to już 3, kolejne na własnym stadionie. Pozwoli ono odetchnąć i wydostać się ze strefy spadkowej, przed przyszło niedzielnym meczem w Lubrzy. Jak pamiętamy w zeszłym roku ulegliśmy na Alabamie 0-8, więc niech wynik świadczy o tym jak ciężka to będzie przeprawa. Ponadto do tego Lubrza to dużo silniejszy zespół niż w ubiegłym roku.

Niestety nie mogłem być obecny na meczu, dlatego bezczelnie skopiowałem relacje z portalu blekitniolobok.futbolowo.pl. Mam nadzieję, że autor tekstu nie poda mnie do sądu za naruszenie praw autorskich.

Już dziś dziękuję fotoreporterom i kamerzystce, dzięki którym pojawi się galeria i nowy filmik jak tylko otrzymam materiały.

Proszę o podanie składu, strzelców bramek, asystentów i nagrodzonych kartkami.

A oto relacja:

08’       1:0       wolny dla Nafty na 18 metrze, do piłki podchodzi Bartek Wiśniewski, strzał przełamuje ręce Wojtka i wpada do bramki

12’       2:0       Nafta szybko rozgrywa rzut wolny pod własną bramką, Wojtek nie wychodzi do piłki, a Norbert Mazur daje się wyprzedzić Krzyśkowi Drozdkowi, ten nie marnuje sytuacji sam na sam

13’       Mateusz Walak zagrywa do Roberta Brejdaka ten w stuprocentowej sytuacji trafia w bramkarza

19’       2:1       Marek Baranowski dogrywa ze środka na prawe skrzydło do nie pilnowanego Mateusza Walaka, Mateusz precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza Nafty

24’       Nafta dochodzi do sytuacji, dośrodkowanie po rękach Wojtka dociera do adresata, a ten uderza wzdłuż bramki zamiast w jej światło

26’       Rybaki po szybkiej klepce przechodzą naszą obronę i dochodzą do sytuacji strzeleckiej, uderzenie mija bramkę

33’       Wojciech Borkowski oddaje strzał z 35 metrów, piłka trafia w poprzeczkę

41’       3:1       wychodzimy z akcją, Marcin Mierzejewski idzie do przodu zostawiając za sobą Krzyśka Drozdka, po odbiorze piłka trafia do Krzyśka, dogrywa on piłkę do środka, którą otrzymuje Marcin Nowak i na raty pokonuje Wojciecha Skarżyńskiego

45’       4:1       Nafta wychodzi z kontrą, zamieszanie w naszym polu karnym zostaje zamienione na gola przez Bartka Wiśniewskiego

46’       Bamber uderza z 25 metrów, Dawid Szymonik broni na raty

65’       Nafta marnuje stuprocentową sytuację, po uderzeniu z pięciu metrów piłka przechodzi nad poprzeczką

68’       5:1       mocny strzał z pola karnego zostaje zamieniony na bramkę przez Bartka Wiśniewskiego, który skompletował hattricka

87’       5:2       Robert Brejdak uderza na bramkę piłka nie jest mocna, ani specjalnie precyzyjna, wpada do siatki w wyniku błędu bramkarza, Dawid Szymonik chcąc złapać piłkę przepuszcza ją między nogami, ta kula się w kierunku bramki w ślimaczym tempie i ledwo przekracza linię bramkową

89’       6:2       strzał z prawej strony wpada koło słupka do naszej bramki, autorem trafienia Krzysiek Drozdek