Nafta Rybaki - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Bóbr Bobrowice - NAFTA RYBAKI 0:2
  • Odra Radnica - Odra Rąpice 0:3
  • Polesie Białków - Piaszno Bronków 3:0
  • Rywal Stargard Gubiński - Żenisz Żenichów 3:3
  • Kruszywo Raduszec Stary - Fadom Nowogród Bobrzański 1:4
  • Płomień Chlebowo - Carina II Gubin 3:1
  • Solaris Drzeńsk Wielki -

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Bóbr BobrowiceNAFTA RYBAKI
Bóbr Bobrowice 0:2 NAFTA RYBAKI
2017-06-18, 17:00:00

oceny zawodników »

Medyk na kolanach

• autor: admin, 2010-11-06 16:29

Nafta Rybaki wygrała na wyjeździe z Medykiem Cibórz 4:2 (2:2) w meczu 14 kolejki A-klasy

Dodano Galerie  z meczu z Spartą Nietkowice i Medykiem Cibórz

To szóste zwycięstwo naszego zespołu w tym sezonie, ale pierwsze historyczne z Medykiem. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Krzysiek Drozdek, Adrian Cieleń, Piotr Freier i Paweł Zięba.

Nasi gracze nie weszli odpowiednio skoncentrowani w to spotkanie. W 4 minucie piłkę z lewej strony boiska dogrywał pomocnik gospodarzy a nieupilnowany napastnik strzałem głowa dał prowadzenie Medykowi. Wydawać by się mogło, że koszmar Medyka znowu powraca. Na szczęście, jednak nie. Gospodarze cieszyli się prowadzeniem raptem 3 minuty, bowiem piłkę od Pawła Zięby dostał Krzysiek Drozdek i nie zmarnował sytuacji sam na sam doprowadzając do remisu. Przez cały mecz to gospodarze próbowali atakować. Nafta zaś ograniczyła się do gry z kontry, co przyniosło powodzenie. W 20 minucie kolejną piłkę dostał Krzysiek Drozdek minął obrońcę i został powalony w polu karnym. Sędzia nie miał innego wyjścia tylko podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Adrian Cieleń i prowadziliśmy 2:1. Od utarty tej bramki gospodarze jeszcze z większą ochotą przystąpili do ataków, chcąc jak najszybciej wyrównać. Około 30 minuty kiedy Nafta miała wrzucać piłkę z autu, jeden z zawodników gospodarzy zasłabł i spotkanie zostało przerwane na 7 minut. 3 minuty po tym zdarzeniu rzut wolny z lewej strony boiska wykonywali gospodarze. Po bezpośrednim uderzeniu piłka wpadła do bramki i mieliśmy remis 2:2. Stanowczo, jednak ta bramka obciąża konto naszego bramkarza, który powinien się lepiej zachować w tej sytuacji. Do końca pierwszej połowy obie ekipy wyprowadziły jeszcze po kilka akcji. Żadna z nich nie zagroziła poważnie bramce żadnego z zespołów, dlatego też pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza, do ataków ruszyli gospodarze, jednak w 53 minucie nadziali się na kontrę. Dośrodkowanie z prawej strony boiska wykończył Piotr Freier strzałem głową i prowadziliśmy 3:2. Po tej bramce gospodarze dalej atakowali, ale nasza obrona bardzo dobrze grała linią i często piłkarze Medyka wpadali w pułapki offside, bądź też prostopadłe podania były zbyt mocne. Prawdę mówiąc więcej sytuacji zagrażających bramce stworzyła Nafta, lecz brakowało skuteczności. W 70 minucie rzut rożny wykonywali nasi piłkarze bramkarz gospodarzy wybił piłkę przed pole karne a tam na 22 metrze z woleja uderzył ją Paweł Zięba i strzelając w same okienko zdobył 4-bramkę. Od tego momentu gospodarze jakby przestali wierzyć w osiągniecie korzystnego rezultatu wyprowadzali co raz bardziej niemrawe akcje. W ostatnich 20 minutach godne podkreślenia było tylko jedno nieprzyjemne zdarzenie kiedy jeden z zawodników zderzył się z naszym bramkarzem. Za ten mecz pochwały należą się całej drużynie szczególnie linii obrony, która zagrała rewelacyjne zawody.

autor: qwerty85 2010-11-06 19:03:34

Profil qwerty85 w Futbolowo Heh...!!! Rzekłbym, że to była tylko czysta formalność...;p

autor: ~zawodnik nafty 2010-11-08 20:44:10

avatar nagle nikt nie komentuje naszych spotkan. spadek do klasy b, naciarze kanciarze... co geby wam zatkało co tak zamilkliscie

autor: ~anonim 2010-11-09 19:43:04

avatar jaki wynik będzie w czwartek Zenit-Nafta??

autor: ~borsuk 2010-11-10 23:29:14

avatar 4-1 dla nafty:)

Autor: Treść:pozostało znaków:

Bóbr Bobrowice 0:2 NAFTA RYBAKI
Odra Radnica 0:3 Odra Rąpice
Polesie Białków 3:0 Piaszno Bronków
Rywal Stargard Gubiński 3:3 Żenisz Żenichów
Kruszywo Raduszec Stary 1:4 Fadom Nowogród Bobrzański
Płomień Chlebowo 3:1 Carina II Gubin
Solaris Drzeńsk Wielki

Medyk Cibórz - Nafta Rybaki 06.11.2010
Ładowanie...